Biedrības "Tuvu" labdarības veikali 

Jelgavā un Tukumā 


      Sniedzot praktisko palīdzību, mēs nereti saskaramies ar finansiāla rakstura jautājumiem – bieži vien ar palīdzības sniegšanu apģērba, apavu vai mēbeļu veidā vien nav līdzēts, tādēļ mums nācās meklēt risinājumus, kā sniegt atbalstu tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama specifiska palīdzība – medikamentu un pārtikas iegādei, veselības aprūpei, vai dzīves apstākļu uzlabošanai. 

    Vācu partneru mudināti un atbalstīti, izlēmām spēkus izmēģināt uzņēmējdarbībā un atvērt labdarības veikalu. Visa peļņa tiek izmantota iepriekš minētajos labdarības projektos. Veikalā tiek tirgotas lietas no Vācijas, taču arī turpmāk, tāpat kā līdz šim, iedzīvotāji ir aicināti aktīvi ziedot citiem noderīgas lietas, ar iespēju izvēlēties – vai šīm lietām nonākt veikalā un par iegūtajiem līdzekļiem īstenot kādu projektu, vai arī dot iespēju trūcīgajiem iedzīvotājiem tās saņemt bez maksas.

    Veikalā ir iespēja iegādāties apģērbu bērniem un pieaugušajiem, apavus, traukus, mēbeles un citas noderīgas lietas visai ģimenei par draudzīgām cenām, lai veikals būtu pieejams jebkuram un katrs varētu atrast sev ko vērtīgu un noderīgu. Vēlamies, lai cilvēks, ienākot mūsu veikalā, sajustos īpašs un gaidīts, lai šis veikals nebūtu vienkārši viens no daudziem, bet atšķirtos ar ko īpašu.

 Gaidām Jūs labdarības veikalā "Tuvu", Pasta ielā 51, Jelgavā

Darba laiks:

P - atpūšamies
O - 10 - 18
T - 10 - 18
C - 10 - 18
P - 10 - 18
S - 10 - 15
Sv - atpūšamies

Labdarības veikals "Tuvu", Šēseles ielā 3, Tukumā

Darba laiks:

P - atpūšamies
O - 10 - 18
T - 10 - 18
C - 10 - 18
P - 10 - 18
S - 10 - 15
Sv - atpūšamies .