MŪSU MĒRĶI IR:

Sociālās atstumtības mazināšana un ģimeņu, bērnu un vientuļu cilvēku dzīves līmeņa uzlabošana Latvijā;

Mēs iestājamies par kristīgajām vērtībām, lai sasniegtu savus mērķus; 

Palīdzība krīzēs un ārkārtas situācijās;

Profesionāļu un partneru iesaistīšana, lai nodrošinātu materiālo, emocionālo un sociālo atbalstu;

Labdarības tradīcijas veidošana un attīstīšana Latvijā.

KAS MĒS ESAM...

 “Tuvu” ir kristīga labdarības organizācija, kuras mērķis ir mazināt ģimeņu, bērnu un vientuļu cilvēku sociālo atstumtību Latvijā. Mēs arī esam izvirzījuši mērķi uzlabot cilvēku dzīves apstākļus Latvijā. Organizācija darbojas kopš 2013. gada decembra. Režisores Lāsma Cimermane un Zane Rautmane labdarībā strādā vairāk nekā desmit gadus. “Tuvu” strādā ar līdzīgām labdarības organizācijām no Vācijas un Latvijas, kas cita starpā ziedo apģērbus, apavus, mēbeles, sadzīves priekšmetus un pārtiku. Mēs meklējam iespējas sadarboties ar citām nevalstiskām organizācijām, uzņēmumiem un organizācijām, lai dotu iespēju sociāli mazaizsargātiem cilvēkiem apmeklēt dažādus kultūras un sporta pasākumus. Mēs daudz strādājam ar brīvprātīgajiem, kuri palīdz mums realizēt mūsu projektus. Organizācija “Tuvu” organizē dažādus pasākumus bērniem, vasaras brīvā laika pavadīšanu jauniešiem un ēkas projektu dzīves vides uzlabošanai ģimenēm ar bērniem.

STĀVOKLIS: BEZBALSTA ORGANIZĀCIJA

"Tuvu" ir valsts atzīta bezpeļņas organizācija, mēs ar to ļoti lepojamies! Šī ir laba ziņa arī mūsu atbalstītājiem, jo tā jums izsniegs ziedojuma kvīti par jūsu ziedojumu mums

Mēs esam tuvu ...

 Nesen labdarības darbs “Tuvu” bija mazs vaļasprieks, taču tagad to pamanījuši citi, un tas var augt un attīstīties ātrāk. Līdz šim bija pietiekami, lai būtu maza telpa, kur nabadzīgas ģimenes varētu saņemt palīdzības krājumus, taču tagad šī telpa ir kļuvusi par mazu, lai varētu piegādāt piegādes partneriem optimāli un ērti. Šobrīd mums ir divas mazas istabas. Vienā telpā drēbes tiek pakārtas atbilstoši noteiktām kategorijām. Otrā istaba ir liels plaukts, kas ir piepildīts ar drēbēm, apaviem, rotaļlietām, traukiem un citiem sadzīves priekšmetiem. 


 MŪSU Vīzija par nākotni ...

... ir divas lielas noliktavas, kuras mums joprojām ir pieejamas atjaunošanai. Mēs ceram, ka pēc tam varēsim pāriet no mūsu pašreizējām telpām uz atjaunotajām noliktavu telpām. Mēs plānojam izdalīt mantas, drēbes un pārtiku nabadzīgajiem, kā arī saņemt palīdzības preces. Telpas ir garāžas un ir ļoti sliktā stāvoklī - mēs esam plānojuši šeit ierīkot apkuri un ūdens apgādes sistēmu. Turklāt ēka ir jāizolē un jāpiešķir jauns jumts, lai tā vairs nelīst. Paredzēts arī neliels dārzs, kur vasarā vēlamies organizēt pasākumus bērniem. 


Labdarības veikals

 Bei unser Arbeit werden wir oft mit der frage konfrontiert, wie wir uns finanzieren sollen. Oft reicht die materielle Hilfe in Form von Kleidung, Schuhen oder Möbeln, nicht aus. Deswegen haben wir uns überlegt, wie wir diejenigen helfen können, die spezifische Hilfe brauchen – Kauf von Medikamente, Lebensmitteln und Hygieneartikeln. Oft wohnen die Familien in sehr schlechten Umständen.

 Von  unserem deutschen Partnern ermutigt und unterstützt, entschieden wir uns, uns als Unternehmer zu probieren. Wir eröffneten einen Wohltätigkeitsladen. Der ganze Gewinn wird für oben genannten Dinge verwendet. In dem Geschäft werden hauptsächlich secondhand Artikel  aus Deutschland verkauft, aber auch Letten können nützliche Sachen spenden, mit Möglichkeit zu entscheiden, ob diese Sachen in Geschäft verkauft werden oder direkt an bedürftige Menschen weitergegeben werden.

 In Geschäft gibt Möglichkeit Kleidung für Kindern und Erwachsenen, Schuhen, Geschirr, Möbeln und andere für Familie nützliche Sachen zum freundlichen Preisen zu kaufen. Dass ist uns wichtig, damit unsere Artikel für jeden erschwinglich sind. Wir möchten, dass sich jeder in unserm Geschäft wohlfühlt und gerne wiederkommt.

Labdarības veikala "Tuvu" darba laiks :

Pirmdiena - 10:00 - 19:00
Otrdiena - 10:00 - 19:00
Trešdiena - 10:00 - 19:00
Ceturtdiena - 10:00 - 19:00
Piektdiena - 10:00 - 19:00
Sestdiena - 10:00 - 16:00
Svētdiena - Slēgts