KUĢĪTIS, KURŠ NAV KUĢĪTIS PARASTAIS :) 

          Sociālais uzņēmums Branku Brančotava piedāvā iespēju doties piedzīvojumā ar kuģīti, ar iespēju uz tā svinēt arī svētkus vai vienkārši pavadīt brīnišķīgu laiku, peldoties, šļūcot no slīdkalniņa vai laiski baudīt sauli, dzērienu un ēdienu uz tā jumta terases.

      Brauciena sākums – Branku Brančotava, Saules ielā 2, Brankās, tālāk dodamies pa brīnumaino Iecavas upi, kuras ainavas jau nodēvētas par Latvijas Amazoni, skatot reto balto gārņu dejas, satikt krāšņi zilo zivju dzenīti un pīļu ģimenes, mērcot kājas upes ūdenī un nepiespiestā atmosfērā baudot brīnišķīgo dabu. Iespēja izveidot savu maršrutu Iecavas, Lielupes, Driksas, Vircavas un citu upju iepazīšanai.

          Kuģīša cena - pirmā stunda 100 eur h + PVN, nākamās 80 eur h + PVN. Cilvēku skaits uz kuģīša – līdz 15 pers. Piedāvājam arī izvēlēties mūsu šefpavāra gatavotos ēdienus un dzērienus (piedāvājumu nosūtīsim pēc pieprasījuma). 

         Piedāvājam arī izbraucienus kopā ar dabas pētnieku, putnu un dzīvnieku pazinēju Ēvaldu Kārkliņu, kurš ir arī kaislīgs makšķernieks un kopā ar ceļotājiem noķerto lomu grilā pagatavos turpat - kuģošanas ceļojuma laikā! Uz kuģīša iespējams noorganizēt arī dažādas meistarklases. 

*Visa peļņa tiek novirzīta biedrības “Tuvu” organizētajiem labdarības projektiem, par kuriem vairāk var uzzināt šeit

Tātad - organizējot savus svētkus vai darba pasākumu pie mums, Jūs atbalstīsiet kādu no mūsu labdarības projektiem!